Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

Projekt funkcjonalno-użytkowy Akceleratorowej Spektrometrii Mas Kraków (AMSK)

Udostępniamy opracowanie projektu funkcjonalno-użytkowego Akceleratorowej Spektrometrii Mas Kraków (AMSK), przygotowane przez Pana dra Rafała Sworsta w ramach realizacji Projektu Flagowego.
Projekt funkcjonalno-użytkowy Akceleratorowej Spektrometrii Mas Kraków (AMSK)
Polecamy również

Kupujemy CFE-SEM!

Opracowanie projektu funkcjonalno-użytkowego Akceleratorowej Spektrometrii Mas Kraków (AMSK)

Rozpoczęła się realizacja Projektu Flagowego!